مشق هنر


وبسایت در حال به روز رسانی می باشد.


به زودی

باز میگردیم...در حال بارگذاری
مشق هنر

پسر انگ لی در نقش بروس لی

پسر انگ لی در نقش بروس لی

به گزارش مشق هنر کمپانی سونی به دنبال آن است تا فیلمی تازه بر اساس بروس لی (Bruce Lee) بسازد و فیلم‌ساز برجسته انگ لی (Ang Lee) که بیشتر برای ساخت فیلم‌هایی همچون زندگی پی (Life of Pi) و کوهستان بروکبک (Brokeback Mountain) شناخته می‌شود، قرار است سکان کارگردانی آن را در دست داشته باشد.
در این فیلم تازه بر محوریت بروس لی، پسر انگ لی به نام میسون قرار است نقش شخصیت اصلی را بازی کند. بنابر گزارش‌های منتشر شده، این فیلم در مرحله توسعه قرار دارد و دن فوترمن (Dan Futterman) در حال نگارش فیلم‌نامه آن بر اساس فیلم‌نامه‌های اولیه‌ای نوشته دیگر نویسندگان است. این نویسنده سابقه نگارش فیلم‌نامه فیلم کاپوتی (Capote) و فاکس‌کچر (Foxcatcher) را در کارنامه خودش دارد.
انگ لی در رابطه با ساخت این فیلم تازه اظهار داشته:

بروس لی به عنوان فردی پذیرفته شد که نه کاملا چینی و نه کاملا آمریکایی بود و می‌توان گفت که او پلی میان شرق و غرب بوده که توانسته کونگ‌فوی چینی را به جهانیان معرفی کند. او فردی برجسته در زمینه مبارزه و هنرمندی توانمند بود که هنرهای رزمی و سینمای اکشن را متحول کرد.
همین نیز باعث شده تا من احساس وظیفه کنم تا داستان زندگی این انسان برجسته و منحصربه‌فرد را برای مخاطبان به نمایش در بیاورم، کسی که با تلاش خستگی‌ناپذیرش، رویاهای غیرممکن را به واقعیت تبدیل کرد.

در حال حاضر تاریخی برای شروع تولید و فیلمبرداری این اثر اعلام نشده و تاریخ اکران آن نیز مشخص نیست.